Sokol Černovice - SK Obrataň – 5:14

30. 9. 2015

V neděli jsme zajížděli k nám dobře známému soupeři – do Černovic. Derby s  mladíky Sokola je pokaždé silně podpořeno diváckou návštěvou. Letos jsme však asi poprvé odjížděli jako jasný favorit utkání, když jsme doposud neztratili ani bod. První půlhodina ale nevyšla úplně podle našich představ. I když jsme šli do vedení 2:0, soupeř během chvíle zvládl vyrovnat. Poté jsme odskočili na 4:2 do poločasu. Ve druhé půli už jsme soupeře přehrávali a přidali jsme dalších 10 gólů. Jednoznačně nejlepším střelcem utkání byl V. Heřman, který dokázal vstřelit celkem 7 gólů, z nichž většina stála opravdu za to. Oko diváka potěšilo také suverénní sólo A. Zíky přes celé hřiště s precizním zakončením. Zápas jsme nakonec vyhráli vysoko 14:5 a upevnili si první příčku.

Branky: V. Heřman (7x), D. Fical (2x), A. Zíka (4x), J. Brož

Sestava: J. Mareš – J. Pražák, F. Flígr – V. Heřman – D. Fical, A. Zíka, J. Brož