Jdi na obsah Jdi na menu

Sokol Černovice - SK Obrataň – 2:17

29. 5. 2016

Již podle výsledku je zřejmé, že zápas proti Černovicím zvládli kluvi opět perfektně a soupeře naprosto přejeli. Důležité bylo, že jsme začali diametrálně odlišným výkonem než v Humpolci, převzali jsme otěže zápasu a celé utkání jsme "řídili" my. První půle byla ještě chvílemi vyrovnaná, přesto jsme míč drželi na kopačnách převážně my a po 25 minutách vedli poměrně jasně 5:1. Do druhé půle jsme vstoupili ještě daleko aktivněji a hlavně efektivněji. Gólový brankostroj se nakonec zastavil na 17 brankách. Z naší strany bylo možné vidět vše - perfektní individuální akce, velmi týmový výkon s kvalitními přihrávkami do vyložených šancí, ale i nádherné střely z dálky. Gólově zářili hlavně ty nejzkušenější - V. Heřman, A. Zíka a D. Fical. Ke kvalitní útočně hře přispěli i obránci a brankář, kteří úspěšně likvidovali brejky soupeře. Zápas lze tedy shrnout jako naprosto bezchybný.

Branky: A. Zíka (5x), D. Fical (4x), V. Heřman (5x), M. Krupka, 2x vlastní gól Černovic

Sestava: J. Mareš – F. Flígr, J. Pražák – V. Heřman – D. Fical, J. Machotka, A. Zíka, M. Krupka