SK Obrataň - Sokol Černovice – 14:6

2. 9. 2015

Ani ve druhém zápase domácích mladíků nebyla nouze o góly. Ustálená sestava začíná, jak se zdá, zvládat zápasy na výbornou. Domácí gólostroj odstartoval M. Krupka hned v první minutě. Do poločasu jich padlo dalších 11 a stav byl o půlce 8:4 pro Obrataň. Nutno dodat, že M. Krupka se blýskl do poločasu hned 4 góly. Ve druhém poločase střílení branek pokračovalo a skóre se nakonec zastavilo na úctyhodných 20 brankách, 14:6 pro domácí. Pohledný výkon podpořila silná divácká podpora, ke které přispěli i fanoušci hostů z nedalekých Černovic. Za zmínku stojí i celkový počet vstřelených branek za první dva zápasy v sezóně, tedy 33 gólů do sítě soupeře, což je úctyhodný výkon. Výzvou teď zůstává další zápas, kdy zajíždíme k nováčkovi soutěže do Jiřic. Věříme, že formu z úvodu sezóny potvrdíme i tam.

Branky: M. Krupka (4x), A. Zíka (2x), V. Heřman (4x), Fical (3x), Brož

Sestavy: J. Mareš – J. Pražák, J. Brož – V. Heřman, D. Fical – A. Zíka, M. Krupka, J. Machotka, F. Flígr