SK Obrataň - SK Jiřice – 4:11

5. 6. 2016

V posledním utkání sezóny jsme přivítali na domácím hřišti Jiřice. Náš cíl byl jasný – vyhrát i tento zápas a potvrdit tak neporazitelnost během celé sezóny. Začátek utkání nebyl podle našich představ, hned v první minutě jsme inkasovali smolnou branku. Od té doby se však výkon velmi zlepšil a do poločasu už jsme stříleli jenom my. První pětaadvacetiminutovku jsme zvládli s přehledem a vedli jsme 7:1. Ve druhé půli bylo na našich mladících vidět uspokojení výsledkem a občas se zdálo, že je hra až zbytečně překombinovaná. Přesto jsme zvládli i druhou půli a celkově jsme zvítězili 11:4, což je moc pěkný výsledek. Teď nezbývá než úspěšnou sezónu pořádně oslavit a probrat na dokopné.

Branky: D. Fical (3x), V. Heřman (5x). M. Krupka (3x)

Sestava: J. Mareš – J. Pražák, F. Flígr, Š. Křivánek – V. Heřman – A. Zíka, D. Fical, J. Machotka, F. Dvořák, M. Krupka