SK Obrataň - SK Jiřice – 14:0

30. 9. 2015

Poslední utkání jsme odehráli hned následující středu po nedělním zápase s Černovicemi. Počasí připomínalo už spíše konec podzimu, ale přesto si závěr sezóny nenechal ujít žádný z hráčů, nastoupili jsme tak v plné sestavě. Jiřice zatím získaly pouze jediný bod, tudíž jsme byli považováni opět za jasného favorita. V první půli se hráči spíše rozehrávali. Vinou špatného zakončení jsme o poločase vedli „pouze“ 4:0, i když šancí bylo minimálně dvakrát tolik. Druhá půlhodina byla stejně jako v Černovicích gólově hojnější. Zlepšila se koncovka a soupeři jsme nasázeli dalších 10 branek. Asi jsme si nemohli přát lepší podzimní část sezóny. Vyhráli jsme všech 6 utkání s vynikajícím skóre – 88 vstřelených a 17 obdržených gólů. Teď nezbývá než se přes zimu pořádně připravit na jaro, ještě zlepšit fyzičku, ale i kombinační hru a proměňování šancí.

Branky: V. Heřman (2x), D. Fical (4x), A. Zíka (4x), J. Brož (2x), J. Machotka, M. Krupka

Sestava: J. Mareš – J. Pražák, F. Flígr – V. Heřman – D. Fical, A. Zíka, J. Brož, J. Machotka, F. Dvořák, M. Krupka