SK Obrataň - AFC Humpolec – 19:3

26. 8. 2015

Hned první zápas nové sezóny se událo jedno velké výsledkové překvapení, to když naši mladíci porazili vysoko 19:3 hosty z Humpolce. Zápas byl rozhodnutý již v úvodních minutách, během prvních 10 minut jsme vedli již 5:0. Poločas nakonec skončil obrovským rozdílem – 10:1 a nutno dodat, že jediný gól hostů si vstřelili domácí sami. V druhém poločase pokračoval nastolený trend a padlo dalších 11 gólů. V 50. minutě nakonec upravoval R. Opletal na konečných 19:3. Nelze vypíchnout výkony jednotlivců, protože už od brankaře, který vychytal několik gólových šancí, přes pevnou obranu, tvořivou zálohu až po snajpry v útoku hráli všichni hráči výborně. A. Zíka a R. Opletal navíc zaznamenaly po 5 brankách, což strvzuje jejich skvostný výkon. Důležité bude hlavně neusnout na vavřínech a se zdravým sebevědomím se připravit na Černovice, které nás čekají další kolo.

Branky: V. Heřman (4x), Fical (2x), A. Zíka (5x), R. Opletal (5x), F. Flígr (2x), Pražák

Sestava: J. Mareš – R. Opletal, J. Pražák – V. Heřman – D. Fical, A. Zíka, F. Flígr, J. Machotka, J. Brož