SK Obrataň - A.F.C. Humpolec "B" – 11:5

11. 5. 2016

Ve středu odpoledne jsme po dvou neodehraných utkáních přivítali na domácí půdě rezervu starší přípravky A.F.C. Humpolec. Na začátek jarní části sezóny jsme nevěděli, jak na tom budeme po fyzické a herní stránce, ale doufali jsme v zisk dalších bodů. Od začátku však bylo jisté, že jednoduchý zápas to nebude. Chvíli trvalo, než se kluci sehráli a podařilo se pár povedených akcí. Do poločasu jsme dokázali vstřelit čtyři branky, zatímco soupeř pouze jednu. Ve druhé půli jsme přidávali další branky, především zásluhou našich útočníků – D. Ficala a A. Zíky. Skvělý výkon, jako již tradičně, předvedl tvořivý středopolař týmu V. Heřman. Hosté skórovali ještě čtyřikrát a upravili tak na 11:5 pro Obrataň. Jediné, co dnes naším hráčům vytknout je špatné obsazování a nestoprocentní přístup naší obrany, která se dopustila mnoha chyb a nedůsledných rozhodnutí. Za týden zajíždíme k druhému jarnímu zápasu do Jiřic, kde snad předvedeme ještě přesvědčivější výkon.

Branky: D. Fical (3x), A. Zíka (4x), V. Heřman (3x), J. Pražák

Sestava: J. Mareš – J. Pražák, F. Flígr – V. Heřman – M. Krupka, A. Zíka, D. Fical, F. Dvořák, J. Machotka