SK Jiřice - SK Obrataň – 1:10

18. 5. 2016

K prvnímu venkovnímu zápasu jara jsme zajížděli do Jiřic. Obě podzimní utkání jsme s tímto soupeřem zvládli na výbornou, a proto jsme i dnes vstupovali do zápasu jako favorité. Od začátku jsme předváděli velmi pěkný fotbal, naši mladíci byli hodně aktivní a nebáli se zkusit jít jeden na jednoho. Během prvního poločasu se nám podařilo vstřelit šest branek, zatímco domácím pouze jednu. Ve druhém poločase jsme pokračovali v nastaveném tempu a přidávali další góly. Soupeř už neskóroval. Utkání skončilo znovu naprosto jednoznačně 1:10 pro Obrataň a my jsme tak zaslouženě získali další tři body. Velmi produktivní byli, jako každý zápas, naší útočníci a záložníci – dnes především A. Zíka a V. Heřman, kteří vstřelili oba po třech gólech. Další trefou do sbírky se blýskl také ten nejmladší v našem dresu – J. Machotka, který stále sbírá další cenné zkušenosti. Mladíci odvedli opět perfektní výkon a já bych jím tímto chtěl moc poděkovat, protože je radost se koukat na jimi předváděnou hru.

Branky: Zíka (3x), Heřman (3x), Fical, Machotka, Krupka, Pražák

Sestava: J. Mareš – F. Flígr, J. Pražák – V. Heřman – M. Krupka, D. Fical, A. Zíka, J. Machotka