SK Jiřice - SK Obrataň – 0:12

14. 9. 2015

K dalšímu zápasu jsme zajížděli k nováčkovi soutěže z Jiřic. Nevěděli jsme o soupeři prakticky nic, proto jsme netušili co čekat. Ale opět jsme do zápasu vstoupili výborně a do poločasu jsme vyhrávali už 4:0. Po poločase jsme ještě přidali a soupeře zcela zdecimovali dalšími 8 góly. Jak už tak bývá, střelecké hody řídili V. Heřman, A. Zíka a D. Fical. Ale opět nutno dodat, že bez výborně pracující obrany a brankáře bychom čisté konto neudrželi. Zápas byl tedy zcela v naší režii a výsledek tomu napovídá – 0:12 pro Obrataň. Tuhle sezónu to tedy vypadá na velký úspěch našich mladíků, protože i ve třetím zápase se podařilo získat všechny body a navíc opět vysokým rozdílem ve skóre. Po třech zápasech tak máme 9 bodů a neuvěřitelný počet vstřelených branek – 45. Další kolo jedeme do Humpolce, kde bychom potřebovali potvrdit výhru z domácího utkání.

Sestava: J. Mareš – J. Pražák, F. Flígr – V. Heřman, D. Fical – A. Zíka, J. Brož, J. Machotka, M. Krupka

Branky: V. Heřman (5x), A. Zíka (4x), D. Fical (3x)