A.F.C. Humpolec - SK Obrataň – 3:15

17. 9. 2015

Kluci zvládli další utkání opět výborně. Naše dobrá kombinace a přesné střely na bránu působily od začátku utkání soupeři velké problémy. Tak jako v předchozích zápasech jsme šli rychle do vedení, které neustále narůstalo. Do poločasu jsme vstřelili devět branek, soupeř pouze jednu a zápas byl tak v polovině hry opět rozhodnutý. Ve druhém poločase jsme pokračovali v tlaku a hrálo se především na půli domácích, což nám vyhovovalo. Uchytily se i další střely našich útočících hráčů a zápas tak skončil jednoznačným výsledkem 3:15 pro naše mladíky. Skvělým výkonem se opět blýskl V. Heřman, který vstřelil šest branek a troufnu si říct, že zatím předvádí v okresní soutěži bezkonkurenční výkon. Ale není to pouze on, kdo v současné době táhne tým na velmi úspěšné vlně. Trochu nás mrzí chyby v obraně, které nás stály dvě ze tří obdržených branek. Obrataňští si tak udržují vynikající průměr vstřelených gólů za zápas, a to 15, s celkovým skórem po čtyřech zápasech 60:12.

Branky: V. Heřman (6x), D. Fical (2x), A. Zíka (3x), J. Machotka, L. Opletal (3x)

Sestava: J. Mareš – F. Flígr, J. Pražák – V. Heřman, D. Fical – A. Zíka, L. Opletal, J. Machotka