Obrataň - TJ Start Lukavec – 7:2

27. 5. 2015

Po dlouhé době konečně zase tři body pro naše mladíky. Dnes opět zcela zasloužené po přesvědčivé výhře 7:2. Přitom úvod utkání tomu vůbec nenasvědčoval, protože v 7. minutě jsme prohrávali již 2:0. Poslední dobou tradičně kluci prospali začátek utkání. Poté však již probíhalo všechno podle našich představ a ještě do poločasu jsme vyhrávali 3:2. V druhém poločase již Lukavec odpadl a my jsme přidali ještě 4 góly, dvěma z nich dovršil L. Opletal svůj hatrick. Slabší soupeř a fungující spolupráce tak přinesla další body, kterých se na jaře příliš neurodilo. Poslední zápas nás čeká až za 10 dní, tak dufejme, že navážeme na dnešní výkon a podaří se nám odlepit ode dna tabulky.

Sestava: J. Mareš – R. Opletal, J. Pražák, O. Hovorka, M. Lemberk – V. Heřman, J. Brož – D. Fical, L. Opletal, F. Flígr

Branky: L. Opletal (3x), D. Fical (2x), V. Heřman, R. Opletal