Jdi na obsah Jdi na menu

Obrataň - Černovice – 9:6

22. 4. 2015

Teplý jarní podvečer se odehrálo v Obratani první domácí utkání naší přípravky. Dnešním soupeřem byl sousední rival z Černovic. Obrataň nastupovala s vidinou bodového dorovnání hostujících. Odhodlání domácích mladíků bylo jasně vidět i z předváděné hry. Hned v první minutě šla Obrataň do vedení. Poločas skončil po gólové přestřelce 5:3. Po poločase pokračovali domácí v herní pohodě a přidali další 4 góly, z nichž jeden znamenal hattrick pro "při chuti" hrajícího M. Krupku. Po závěrečném hvizdu rozhodčího byl tak výsledek jednoznačný 9:6 pro domácí. Přitom díky nedorozumění si vstřelili domácí dvě vlastní branky. Pozitivním faktem nebyl pouze výsledek, ale i kompletní sestava Obrataně, kde nechyběli ani 3 právě začínající mladíci.

Sestava: J. Mareš – R. Opletal, J. Pražák, B. Zíka, O. Hovorka – V. Heřman, J. Brož – L. Opletal, M. Krupka, A. Zíka, M. Fučík

Branky: Brož (2x), Krupka (4x), L. Opletal, V. Heřman, R. Opletal