Obrataň - AFC Humpolec "B" – 6:7

6. 5. 2015

Domácí přípravka opět nedokázala urvat ani bod. Po těsné prohře v minulém kole v Lukavci, jsme prohráli opět o gól (6:7) i dnes. Přitom během prvních tří minut jsme dokázali vstřelit 3 góly, čímž byli hosté velmi zaskočeni. Během chvíle se ovšem oklepali a zápas nakonec poločas skončil 4:4. V druhém poločase byla hra vyrovnaná, ale hosté šli třikrát do vedení a na to už jsme nestihli v závěru zareagovat. Po solidním výkonu našich mladíků jsme tak opět prohráli. Nyní mají kluci den na odpočinek a regeneraci a v pátek vyzveme opět na domácí půdě Nový Rychnov. Doufejme, že už se nám podaří prolomit smůlu a vybojujeme nějaké body.

Sestava: J. Mareš – J. Pražák, O. Hovorka, R. Opletal, B. Zíka – V. Heřman, D. Fical – F. Flígr, A. Zíka, L. Opletal, M. Krupka

Branky: A. Zíka (2x), V. Heřman (2x), L. Opletal, M. Krupka