Lukavec - Obrataň – 6:5

3. 5. 2015

Vyrovnané utkání v Lukavci jsme nakonec bohužel nezvládli. Kluci odjížděli do Lukavce s touhou oplatit hostům předchozí porážky, které byly vždy velmi těsné. Po prvním poločase jsme prohrávali 6:2. Nejvíce nás trápily chyby v obraně a neproměňování šáncí našich útočníků. Ve druhém poločase jsme se podstatně zlepšili a přidali i góly. Opět se nám nepodařilo skórovat z penaltového kopu, když Vojta Heřman trefil tyč. Utkání poznamenaly dohady o počtu našich vstřelených gólů. Podle rozhodčího byly pouze 3, přestože naši hráči se domnívají, že byly 4. Zápas tedy skončil výsledkem 6:5 pro domácí. I přes rozdílné názory na výsledek byla velmi pozitivní předvedená hra ve druhé půli. Pokud bychom si tento přístup udrželi, určitě budeme v následujících utkáních bodovat. Chtěl bych klukům poděkovat za týmový výkon a snahu, se kterou hráli.

Sestava: J. Mareš – J. Pražák, R. Opletal, B. Zíka, O. Hovorka – V. Heřman, D. Fical – L. Opletal, M. Krupka, A. Zíka, F. Flígr, J. Machotka

Branky: V. Heřman (3x), L. Opletal, R. Opletal