Kamenice nad Lipou - Obrataň – 7:4

29. 4. 2015

Obratanští mladíci zajížděli v dnešním zápase na horkou půdu do Kamenice nad Lipou. Soupeřovi se zatím nebývale vede, ze 12 zápasů mají plný počet 36 bodů. Proto nás nečekal jednoduchý zápas. Přesto jsme do zápasu vstupovali s tím, že se pokusíme urvat nějaké body. První půle však neprobíhala podle našich představ, laxní přístup některých hráčů a chyby v obraně vyústily ve vedení domácích 7:2 o poločase. Druhý poločas začala domácí Kamenice stavět hráče ze širšího kádru a hra se tak výrazně vyrovnala. Navíc se kluci výrazně zlepšili a dokázali vstřelit ještě dva góly. Po nevyužitých gólovkách domácích a naší neproměněné penaltě tak výsledek skončil asi zaslouženě 7:4. Pozitivní byla jednak předvedená hra v druhém poločase, ale opět plná sestava Obrataně, která by dala dohromady dva mančafty.

Sestava: J. Mareš – R. Opletal, J. Pražák, B. Zíka, O. Hovorka, F. Flígr – V. Heřman, J. Brož – L. Opletal, D. Fical, M. Krupka, A. Zíka, M. Fučík, J. Machotka

Branky: V. Heřman (3x), L. Opletal