AFC Humpolec "B" - Obrataň – 7:4

19. 4. 2015

První zápas sehrála přípravka Obrataně na umělé trávě v Humpolci. Domácí vstupovali do utkání jako favorité, přesto první gól vstřelila Obrataň, a to již ve 3. minutě. Od tohoto momentu však Humpolec přidal na aktivitě a odměnou mu byli vstřelené góly. Po dvou pohledných brankách V. Heřmana ještě Obrataň držela do poločasu krok, stav o půli byl 4:3 pro domácí. V druhé půli se Obratani podařilo dokonce vyrovnat. Ale poté už dominovali mladíci domácího celku a přidali další tři góly. Na obou stranách bylo neproměněno mnoho šancích a především u našich útočníků byly vidět značné rezervy. Budeme doufat, že se chlapci lépe vypořádají se středečním derby, kdy do Obrataně zajíždí sousední Černovice.

Sestava: J. Mareš – R. Opletal, J. Pražák, B. Zíka, O. Hovorka – V. Heřman, J. Brož – L. Opletal, J. Moudr, A. Zíka

Branky: A. Zíka, Heřman (2x), Moudr