Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Střepina Žirov - SK Obrataň – 1:3

4. 9. 2016

K dalšímu zápasu jsme zajížděli do Žirova, kde jsme chtěli opět urvat body. Minulý zápas v Žirově byl naprosto jednoznačný a s přehledem jsme vyhráli, proto jsme si veřili i dnes. Nezaujatý divák by řekl, že se mohla vysoká výhra opakovat, opak byl však pravdou. Od začátku utkání jsme se trápili, nedali jsme si jedinou přesnou přihrávku, zbytečně dlouho jsme drželi míč na kopačkách... . I přes totální zmar jsme se s pořádnou dávkou štěstí po pár minutách poprvé prosadili, jmenovitě D. Kudrnáč. I nadále se hrálo převážně na půli domácích, kteří byli pod velkým tlakem. Rezerva Žirova však zcela nečekaně ve 30. minutě po špatné komunikaci v naší obraně vyrovnala, což byl pro nás v tu chvíli opravdový šok. Ještě do poločasu naštěstí skóroval povedenou ranou z dálky P. Kudrnáč a utkání jsme tak naklonili na naší stranu. Ve druhé půli pokračovalo naše trápení a domácí čekali na brejky, žádný však nedokázali využít. My jsme těsně před koncem potvrdili výhru, když P. Šimek zvýšil na 3:1 (byl to jeho třetí gól ve třetím utkání). Musím uznat, že to bylo z naší strany hrozné utkání, kdy jednu chybu střídala druhá, ale pro nás důležité tři body. K výkonům domácích jen dodám, že pokud nezlepší herní projev, budou letos opět na spodních místech tabulky IV. třídy.

Branky: D. Kudrnáč, P. Kudrnáč, P. Šimek

Sestava: F. Vilímek – M. Buček, P. Čekal, A. Pařil, P. Kudrnáč – R. Flígr, L. Polanecký, M. Plášil, Z. Horský – D. Kudrnáč, T. Lhotský; náhradníci: P. Šimek