TJ Sokol Častrov - SK Obrataň "B" – 1:4

19. 9. 2016

V 5. kole jsme zajížděli na půdu trápícího se Častrova. Přesto, že se Častrov každý rok pohybuje na konci tabulky, nám se proti němu vůbec nedaří. Letošní ročník tak konečně přinesl po dlouhé době všechny tři body pro Obrataň. V první půli se nám nedařilo uklidnit hru a vymyslet nějakou slibnou kombinaci, až těsně před půlí se dokázal poprvé prosadit R. Flígr. Co se nedařilo v prvním poločase, vyšlo hned zkraje poločasu druhého. Během pěti minut jsme šli již do vedení již 3:0 a zdálo se, že je zápas rozhodnutý. Soupeř dokázal během pár minut snížit na rozdíl dvou branek. To však bylo z jeho strany vše. Za Obrataň se v 80. minutě prosadil znovu R. Flígr a zápas byl definitivně rozhodnutý. Ačkoliv výsledek vypadá jednoznačně, utkání tak snadné nebylo. Častrov může litovat zahozených šancí a my můžeme poděkovat skvěle chytajícímu F. Vilímkovi.

Branky: R. Flígr (2x), M. Kudrnáč, T. Lhotský

Sestava: F. Vilímek – M. Buček, J. Kalina, P. Čekal, D. Mašát – M. Kudrnáč, R. Flígr, D. Kudrnáč, Z. Horský – T. Lhotský, M. Plášil