TJ Slavoj Třešť "C" - SK Obrataň "B" – 1:3

14. 5. 2017

Tento víkend odehrály obě naše družstva zápasy s prvními celky tabulek. V sobotu zvládl své utkání náš "A" tým, který zaslouženě porazil vedoucí mančaft okresního přeboru a den poté se nám povedl stejný úspěch v Třešti. "C" tým Třeště se předhání se Speřicema "B" o první místo v tabulce IV. třídy. Teď již k samotnému zápasu. Do Třeště jsme odjížděli v poměrně silné sestavě a tak se dalo očekávat, že zápas bude mít slušnou úroveň. Utkání od začátku probíhalo podle našich představ, dařilo se nám držet míč a záloha velmi povedeně kombinovala. Po několik neproměněných šancích se nám po dvaceti minutách hry povedlo z pěkné akce otevřít skóre utkání. O pět minut později jsme šli do pohodlného vítězství 2:0. Soupeř se v tu chvíli zdál být na lopatkách. Bohužel pro nás zachytili domácí po našem špatném odkopu míč a dokázali snížit na 1:2. My jsme však stále drželi mnohem více míč a během několika minut posunul svým druhým gólem D. Kudrnáč náš tým opět do dvougólového vedení. Tento moment se nakonec ukázal jako rozhodující. Ve druhé půli soupeř přidal, zlepšil přihrávku a vytvořil si několik gólových šancí. Ani jednu však nevyužil. My jsme měli také ještě několik gólovek, ale žádná šance se neujmula. Zápas jsme tak nakonec zaslouženě vyhráli 3:1 a získali velmi důležité tři body a především "skalp" vedoucího družstva.

Branky: D. Maštalíř, D. Kudrnáč (2x)

Sestava: F. Vilímek – J. Zíka, M. Vesecký, A. Pařil, R. Flígr – L. Polanecký, P. Šimek, A. Vysiblo, D. Mašát – D. Kudrnáč, D. Maštalíř; náhradníci: Z. Horský, T. Cudlín, M. Plášil