TJ Nová Cerekev - SK Obrataň "B" - 3:2

2. 10. 2016

Po předchozím nepovedeném utkání jsme si chtěli přivést tři body z Nové Cerekve. Bilance ze vzájemných utkání vyznívá spíše pro domácí, přesto jsme chtěli zvítězit. Sestava byla opět hrozně splácáná, odjíždělo pouze 11 hráčů a po vleklém zranění ještě ne zcela uzdravený P. Šimek. Od začátku utkání se hrál poměrně pěkný fotbal, na obou stranách byly k vidění slibné šance. Naše rezerva šla po brance Z. Horského do rychlého vedení. Domácí dokázali v zápětí vyrovnat. Po další vydařené akci proměnil nekompromisní střelou dlouhé sólo R. Flígr a my jsme opět vedli. Cerekev však ještě do poločasu stihla po špatné komunikaci v naší obraně vyrovnat na 2:2. Ve druhé půli tempo obou družstev polevilo, zvýšil se počet nepřesností i chyb v obraně. Domácí však dokázali jedné šance využít a zvrátili nakonec vítězství na svojí stranu a my vyšli opět bodově na prázdno. Hráčem utkání bych označil F. Vilímka, který vychytal několik tutových šancí soupeře a držel dlouho naše bodové naděje.

Branky: Z. Horský, R. Flígr

Sestava: F. Vilímek – J. Zíka, J. Kalina, M. Kudrnáč, M. Buček – R. Buchar, L. Polanecký, R. Tábora, R. Flígr – M. Plášil, Z. Horský; náhradníci: P. Šimek