Sokol Mnich - SK Obrataň "B" – 5:2

19. 4. 2017

Po zremizovaném utkání s Plačkovem „B“ jsme zajížděli do Mnichu s touhou po prvních třech jarních bodech. Při pohledu na velmi nekvalitní terén bylo jasné, že vítěz bude ten, kdo předvede bojovnější a jednodušší hru. Toho se drželi již od začátku domácí hráči. Jednoduchou kombinací a rychlými brejky se dostávali často k naší brance. Hned v úvodu se dokázali po rychlé souhře prosadit a šli do rychlého vedení. Ve 13. minutě se domácí prosadili znovu a vedli již 2:0. Po půl hodině přidali třetí branku a zdálo se být rozhodnuto. My jsme však okamžitě zareagovali a během minuty korigovali na 3:1 pro domácí. Za tohoto stavu jsme předváděli pohledný výkon a vytvářeli si slibné šance. Bohužel pro nás domácí dokázali z rychlého protiútoku opět skórovat, a to těsně před odchodem do kabin. Poločasový výsledek 4:1 nám tak nedával větší naděje do druhé půle. V druhém poločase domácí kontrolovali hru, hráli vzadu na jistotu a pro nás bylo těžké něco vymyslet. V 50. minutě se nám podařilo snížit na 4:2, ale to bylo vše, co nám soupeř dovolil. Navíc domácí v 65. minutě přidali pátou branku, což byla i poslední branka utkání. Ani v dalším zápase jsme tak nedokázali vyhrát. Domácí zcela zaslouženě vyhráli, především díky své produktivitě a zodpovědné hře dozadu. V sobotu 22. 4. přivítáme doma poslední tým soutěže, trápící se Žirov „B“. V tomto utkání považuji za nutné zvítězit a konečně se na jaře chytit.

Branky: M. Plášil, P. Šimek

Sestava: F. Vilímek – J. Zíka, M. Kudrnáč, P. Čekal, M. Buček – M. Vesecký, P. Šimek, P. Fišer, Z. Horský – P. Kudrnáč, M. Plášil; náhradníci: T. Cudlín, F. Jílek, D. Mašát