SK Obrataň "B" - ZD Nová Cerekev – 0:5

22. 5. 2017

Netradičně v sobotu dopoledne jsme odehráli další utkání, tentokrát s Novou Cerekví. Povzbuzeni výkonem z minulého týdne jsme chtěli soupeře opět obrat o tři body. Bohužel hosté na nás vlétli hned od začátku a dostali nás pod velký tlak. My jsme se nemohli dostat ani na jejich polovinu. Bylo to ostřelování naší branky, navíc naše obrana dělala hrubé chyby. Dalo by se říci, že se čekalo na gól. Myslím, že během prvních pětačtyřiceti minut jsme si nevytvořili žádnou solidní šanci, pokud nepočítám několik málo nebezpečných střel z dálky. Za to soupeř skóroval do poločasu hned dvakrát – ve 26. a ve 43. minutě. V poločase jsme si řekli, že to ještě není ztracené a dalo by se s tím něco dělat, pokud se nám podaří vstřelit rychlý gól. Dokonce došlo i ke zlepšení naší hry, začátek druhého poločasu jsme drželi míč častěji my, přesto to k žádné brance nevedlo. Naopak soupeř přidal další tři branky a zápas tak zcela zaslouženě ovládl, a to s velmi jasným skóre 0:5 pro Novou Cerekev. Nám nezbývá než se poučit z chyb a příští týden předvést daleko povedenější výkon.

Sestava: F. Vilímek – J. Zíka, L. Polanecký, A. Pařil, P. Kudrnáč – R. Flígr, P. Šimek, P. Fišer, Z. Horský – M. Plášil, T. Lhotský; náhradníci: R. Buchar, L. Menšík, D. Mašát