SK Obrataň "B" - TJ Střepina Žirov "B" – 6:0

25. 4. 2017

Po minulém nevydařeném utkání s Mnichem jsme si chtěli doma zlepšit reputaci s posledním týmem tabulky - rezervou Žirova. Naše "A" mužstvo dokázalo po divokém utkání v minulém týdnu přivézt ze Žirova nakonec pouze bod, o to byla naše motivace větší. Hosté přijeli pouze v 11 lidech a od začátku bylo znát, že za domácím týmem značně zaostávají. Po celý zápas byl Žirov horším týmem a nám se dařilo proměňovat vypracované šance. Do poločasu jsme vedli po dvou gólech R. Flígra a dvou Martina Plásila již 4:0 a hosté nenaznačovali známky zlepšení. V druhém poločase se poměrně často točila sestava a my jsme dokázali přidat ještě dvě další branky - konkrétně R. Buchar. Ve třetím jarním utkání jsme tak konečně naplno bodovali, když jsme porazili Žirov "B" jasně 6:0. V sobotu 29. 4. zajíždíme do Spěřic, kde sehrajeme utkání s kvalitní rezervou krajského družstva.

Branky: R. Flígr (2x), M. Plášil (2x), R. Buchar (2x)

Sestava: F. Vilímek – M. Buček, M. Kudrnáč, M. Vesecký, J. Zíka – R. Buchar, P. Fišer, R. Flígr – Z. Horský, T. Lhotský, M. Plášil; náhradníci: R. Tábora, D. Kudrnáč, T. Cudlín