SK Obrataň "B" - TJ Sokol Plačkov "B" – 3:3

14. 4. 2017

První jarní zápas jsme odehráli na domácím hřišti s Plačkovem „B“. Po slabé zimní přípravě jsme utkání zvládli poměrně povedeně. Náš výkon byl dobrý, o tři body nás bohužel připravily chyby v obraně. Po úvodním tlaku jsme šli již v 15. minutě do vedení, když si soupeř vsítil ukázkový vlastní gól. Poté jsme ucítili šanci na pohodlné vítězství a začali jsme útočit v deseti, což se nám samozřejmě vymstilo. Soupeř během patnácti minut dokázal vstřelit tři branky a otočil tak na 1:3. První poločas by se dal označit jako poločas zvratů, protože nám se ještě naštěstí povedlo do poločasu vyrovnat (po brankách A. Vysibla a D. Kudrnáče). Do kabin se šlo o poločasu tak za stavu 3:3. V druhé půli byly k vidění některé hezké šance na obou stranách, ale gól už se vsítit nikomu nepodařilo. S rezervou Plačkova jsme se tak rozešli smírně 3:3. Nutno dodat, že remíza je asi zasloužená. My jsme měli v utkání více ze hry, ale Plačkov dokázal úspěšně trestat naše chyby. K příštímu utkání zajíždíme do Mnichu, kde nás čeká další těžký zápas.

Branky: vlastní, A. Vysiblo, D. Kudrnáč

Sestava: F. Vilímek – J. Zíka, M. Kudrnáč, A. Pařil, M. Buček – R. Buchar, A. Vysiblo, P. Fišer, R. Flígr – P. Kudrnáč, M. Plášil; náhradníci: T. Lhotský, Z. Horský, D. Kudrnáč, P. Opletal, T. Cudlín