SK Obrataň "B" - TJ Sokol Mnich – 3:3

1. 9. 2016

Ve druhém kole jsme přivítali na domácím hřišti tým z nedalekého Mnichu. Tento mančaft byl pro nás velkou neznámou, protože několik let kopal III. třídu OP. I napodruhé jsme se sešli v plné sestavě a očekávali jsme, že zápas opět zvládneme. Bohužel úvod utkání pro nás nebyl úplně šťastný, hned ve 3. minutě jsme obdrželi první branku a museli dotahovat. Vyrovnat se nám podařilo ve 14. minutě, když tečovanou střelou skóroval P. Šimek. Za dalších deset minut šli však hosté opět do vedení a o poločase jsme tak prohrávali 1:2. Na začátku druhé půle se povedlo to, co jsme si řekli v kabině. Rychle vyrovnání zařídil L. Polanecký. Náš tlak pokračoval celý druhý poločas, přesto soupeř využil naší hrubé chyby a v 83. minutě se zdálo, že je zápas rozhodnutý. Naštěstí pro nás se po chytře rozehraném rohovém kopu prosadil Z. Horský a zařídil tak týmu zcela zasloužený bod po remíze 3:3. Utkání lze shrnout jako povedené, s velkým množstvím šancí i gólů a to se divákům muselo líbit.

Branky: P. Šimek, L. Polanecký, Z. Horský

Sestava: F. Vilímek – M. Buček, P. Čekal, A. Pařil, J. Zíka – R. Flígr, L. Polanecký, P. Šimek, M. Vlach mladší – M. Vlach starší, R. Buchar; náhradníci: M. Plášil, Z. Horský, T. Lhotský, P. Kudrnáč, D. Mašát