SK Obrataň "B" - TJ Slavoj Třešť "C" – 1:3

29. 9. 2016

V utkání s Třeští jsme opět předvedli, jak se může během chvíle předváděná hra rapidně zhoršit. Prvních 15 minut jsme hráli bezchybně, dávali jsme si velmi přesné přihrávky a neustále hrozili z nebezpečných brejků. Hned ve 4. minutě jsme slavili první branku utkání a zdálo se, že zápas bude naprosto jednoznačný. Bohužel hosté se pro nás nešťastně trefili hned z první šance a ve 26. minutě poměrně překvapivě vyrovnali. Obdržený gól naší hru velmi poznamenal, hra se vyrovnala a soupeř byl čím dál nebezpečnější. A bylo ještě hůř, když těsně před poločasovým hvizdem zvýšila Třešť na 2:1 pro hosty. V druhé půli jsme se snažili alespoň o vyrovnání, některé šance byly velmi slibné, ale branku jsme nevstřelili. Všechna naděje uhasla v 80. minutě, když se Třešť znovu prosadila a zápas nakonec dotáhla do vítězného konce. Tato prohra nás velmi mrzí, protože jsme zahodili možnost posunout se průběžně do čela tabulky.

Branky: M. Vlach st.

Sestava: J. Kalina – M. Buček, P. Čekal, A. Pařil, J. Zíka – R. Flígr, T. Lhotský, L. Polanecký, M. Vlach ml. – M. Plášil, M. Vlach st.; náhradníci: Z. Horský, M. Kudrnáč, R. Tábora, D. Kudrnáč