Jdi na obsah Jdi na menu

SK Obrataň "B" - TJ Dálnice Speřice "B" – 1:3

11. 9. 2016

Po špatném výkonu v minulém zápase jsme se chtěli herně zvednout a doufali jsme, že nám v tom také pomůže kvalitní tým ze Speřic. Podle dosavadních výsledků to vypadá, že rezervní tým Speřic bude aspirantem na přední místa tabulky. To také potvrdili v sobotním utkání. Od začátku zápasu jsme byli u všech míčů později, prohrávali souboje a nezachytávali přihrávky soupeře. Ve 22. minutě jsme lovili poprvé míč z naší branky, když se po rychlém protiútoku hosté dokázali prosadili. Hned po dvou minutách přidali druhý gól. Opět došlo k naší ztrátě míče a rychlému přechodu do našeho vápna. Speřice do poločasu přidali ještě jednu branku, a to po hrubé chybě domácího brankaře, kterému sebral míč hostující útočník a skóroval. My jsme naštěstí ještě těsně před poločasem dokázali z nenápadné šance snížit a do kabin se odcházelo tak za stavu 1:3. Naděje po vstřelené brance nám dodala síly do druhé půle. I přes náš tlak a několik povedených akcí branka v druhých pětačtyřiceti minutách nepadla a Speřičtí si tak zaslouženě odvezli tři body. My jsme touto prohrou přišli o průběžné první místo tabulky. Porážku pojedeme odčinit v příštím kole do Častrova.

Branky: M. Plášil

Sestava: F. Vilímek – P. Kudrnáč, P. Čekal, A. Pařil, M. Kudrnáč – R. Flígr, P. Šimek, L. Polanecký, R. Buchar – T. Lhotský, M. Plášil; náhradníci: Z. Horský, D. Kudrnáč