SK Obrataň "B" - Sokolo Košetice "B" – 2:3

13. 10. 2016

K dalšímu utkání zajížděla do Obrataně rezerva Košetic, která se momentálně ukazuje ve velmi zajímavé formě. Vypadá to, že vynikající výkony "A" mužstva v I.A třídě mají pozitivní vliv i na "B" tým, který je o skóre na druhém místě. Od začátku utkání se hrál pohledný fotbal, který nabízel šance na obou stranách. V 18. minutě šli hosté po povedeném protiútoku do vedení. Domácím se podařilo ještě do poločasu vyrovnat, když se prosadil J. Kalina. V úvodu druhé půle vstřelil branku R. Buchar a Obrataň tak vedla 2:1. Bohužel ani v tomto zápase nám nebyly přány žádné body. Košetičtí nejdříve vyrovnali a v 87. minutě skórovali z přímého kopu potřetí. Po třetí porážce v řadě jsme se propadli z prvních míst v tabulce až na 7. místo. K tomu mámě ještě odehráno o zápas více, než týmy, které se na nás dotahují. Následující kolo máme volno a v dalším utkání (doma s Hněvkovicemi) se nám snad již povede získat nějaké body.

Branky: J. Kalina, R. Buchar

Sestava: F. Vilímek – M. Buček, J. Kalina, P. Čekal, P. Podsklan – Z. Horský, P. Šimek, R. Flígr, T. Lhotský – M. Plášil, D. Kudrnáč; náhradníci: P. Kudrnáč, D. Mašát, R. Buchar