TJ Střepina Žirov - SK Obrataň – 1:7

24. 4. 2016

Jak výsledek utkání napovídá, odehráli jsme naprosto jednoznačné utkání. Hned od úvodního hvizdu jsme se ujali míče a po celý první poločas domácí zatlačili na jejich vlastní polovině. V poločase jsme tak vyhrávali již 3:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že by domácí po zbytek utkání měli klást nějaký odpor. Ve druhé půli jsme již naprosto kontrolovali hru a přidávali další góly. Výsledek utkání byl tak naprosto jednoznačný – 1:7 pro Obrataň. Výkon hostů byl velmi špatný, nefungovalo to od útoku až po obranu, čehož jsme dokázali dnes využít.

Branky: M. Buček (2x), L. Polanecký (3x), M. Vlach st., M. Plášil

Sestava: F. Vilímek – O. Pražák (75´ Z. Horský), M. Vesecký, A. Pařil, M. Kudrnáč – P. Podsklan, M. Vlach ml., R. Buchar, M. Buček – L. Polanecký, M. Vlach st. (62´ M. Plášil)