Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Slavoj Třešť "C" - SK Obrataň "B" – 1:1

12. 10. 2015

První poločas byla k vidění jasná převaha našeho týmu. Hned od úvodu utkání jsme domácí zamáčkli na vlastní polovině. Ti za celých 45 minut vystřelili snad pouze dvakrát na bránu. Za to z naší strany to byla ukázka neproměňování šancí. V koncovce selhala alespoň polovina mančaftu. Přesto se nám nakonec podařilo skórovat, když se po dobře rozehraném autovém vhazování prosadil R. Buchar. Další šance se bohužel neujaly, proto jsme v poločase vedli pouze 1:0. Druhý poločas se hra vyrovnala. Domácí posílili střed zálohy a začali si vytvářet první vážnější šance. Z jedné z nich také bohužel vyrovnali. Vyrovnaná hra, chvílemi závary před oběma šestnáctkami, pokračovala i nadále. Na skóre se však již nezměnilo a utkání tak skončilo 1:1. Z mého pohledu pro nás jednoznačně ztráta dvou bodů, protože jsme utkání měli rozhodnout hned v první půli. Na IV. třídu se však hrálo nadprůměrné utkání, kterému chybělo snad jen víc branek.

Branky: R. Buchar

Sestava: P. Podsklan – M. Bezděk, M. Vesecký, A. Pařil, J. Pražák (80´ F. Melichar)  – R. Tábora, R. Flígr, M. Vlach – R. Buchar, T. Lhotský, M. Plášil