Sokol Plačkov "B" - SK Obrataň "B" – 1:1

25. 10. 2015

V dalším zápase sezóny se nám bohužel nepodařilo navázat na povedenou hru z minulého zápasu. V Plačkově jsme od začátku dělali velké chyby a nedokázali vymyslet nějakou finální přihrávku. Hrálo se hlavně mezi šestnáctkami. Ve 24. minutě jsme po závaru před brankou domácích dokázali vstřelit první branku utkání, prosadil se M. Vlach. Od té doby jsme byli na balónu hlavně my, ale když už jsme se do šance dostali, nedokázali jsme domácí trestat. Celý druhý poločas to byla z naší strany spíše rozvážná hra, prioritou bylo neobdržet gól. To se nám však nevyplatilo. Pár minut před koncem dokázal domácí Vrána přesnou střelou z přímého kopu vyrovnat. Ještě jedna příležitost na zvrácení utkání na naší stranu tady byla, v poslední minutě bohužel spálil stoprocentní šanci M. Vlach a tak jsme se rozešli s Plačkovem smírně, 1:1.

Branky: M. Vlach

Sestava: F. Vilímek – O. Pražák, M. Vesecký, A. Pařil, M. Buček – R. Buchar, R. Flígr, M. Plášil – T. Lhotský (21´ T. Cudlín), M. Vlach, D. Kudrnáč