Sokol Častrov - SK Obrataň "B" – 8:3

12. 6. 2016

Ostudný výprask! Tak nějak by se dalo shrnout poslední utkání naší rezervy. Ve 22. kole jsme zajížděli do Častrova. Vzhledem k tomu, že se Častrov nacházel na spodu tabulky, byli jsme považováni za jasné favority. Bohužel možná právě to nás připravilo o nějaký solidní výsledek. Prvních třicet minut jsme drželi míč na kopačkách převážně my, soupeř hrozil z protiútoků. Po několika neproměněných šancích Obrataně zaútočili domácí a vstřelili první branku. Ještě do poločasu se naše obrana dopustila hrozné chyby a po 45 minutách jsme prohrávali 2:0. Do druhé půle jsme šli s tím, že musíme uklidnit naše bláznivé útočení, podržet míč a častěji střílet na branku. Soupeř však pokračoval ve své efektivní hře a stále častěji překonával naší obranu. Padaly další branky a nebýt některých zákroků našeho gólmana, tak jsme dostali snad 10 gólů. I my jsme se dokázali prosadit, nutno ale přiznat, že to byly branky, při kterých hrubě chyboval domácí brankář. Závěr sezóny se nám tedy vůbec nevydařil, naštěstí zaváhala i rezerva Horní Cerekve a my jsme udrželi střed tabulky – šesté místo. Přes léto bude potřeba nabrat další síly, odehrát nějaká přátelská utkání a popřípadě rozšířit hráčský kádr. Uvidíme, zda se v příští sezóně bude dařit lépe.

Branky: O. Pražák, M. Vlach ml., M. Kudrnáč

Sestava: F. Vilímek – O. Pražák, M. Vesecký (59´ P. Šimek), A. Pařil, M. Kudrnáč – R. Buchar, M. Vlach ml., Z. Horský – M. Plášil, D. Kudrnáč (46´ T. Cudlín), P. Kudrnáč