SK Obrataň "B" - Střepina Žirov "B" – 6:1

14. 9. 2015

Jednoznačnému výsledku utkání prvních 30 minut vůbec neodpovídalo. Během několika sekund šli hosté do vedení, když zkusil nečekaně štěstí J. Kubát a střela se ujala perfektně. Naši hráči byli naprosto opařeni a hru kontrolovali hosté. Po půl hodině hry však domácí začali přebírat hru do svých rukou a po několika spálených tutovkách se těsně před půlí prosadil P. Kudrnáč. Po poločase se hra už odehrávala především na půli hostí, kteří již nebyli rovnocenným soupeřem a Obrataň přidala dalších 5 branek. I přes první půl hodinu tak domácí vyhráli zcela přesvědčivě 6:1 a zaznamenali tak první výhru v této sezóně.

Branky: P. Kudrnáč (2x), J. Zíka, M Plášil, Z. Horský, R. Flígr

Sestava: P. Podsklan – J. Zíka, M. Vesecký, O. Pražák, M. Buček– L. Polanecký, R, Flígr, Z. Horský – P. Kudrnáč, M. Plášil, D. Kudrnáč