SK Obrataň "B" - Sokol Plačkov "B" – 5:1

6. 6. 2016

Po čtyrech zpackaných kolech se nám konečně podařilo bodovat. Ikdyž start do zápasu byl opět velmi nevydařený. Hned v první minutě jsme po hrubé chybě inkasovali. Naštěstí se nám povedlo rychle vyrovnat a zápas jsme do poločasu otočili na 4:1. První půle z naší strany byla pohledná. Nutno pochválit rychlé protiútoky s perfektními náběhy krajních záložníků, které hostům dělaly velké problémy. Druhá půle už se spíše jen dohrávala. My jsme přidali ještě jednu branku a zápas tak skončil jasnou výhrou 5:1 pro domácí. I přes několik slibných šancí Plačkova jsme měli zápas pod kontrolou a myslím, že i zaslouženě vyhráli. Body přišly v pravý čas, protože se nám podařilo odrazit dotahující se rezervu Horní Cerekve a teď už to jen v posledním kole potvrdit na hřišti Častrova, který se tuto sezónu trápí.

Branky: R. Flígr, M. Vlach st., A. Pařil, R. Buchar, O. Pražák

Sestava: F. Vilímek – P. Kudrnáč, A. Pařil, M. Vesecký, J. Zíka – R. Buchar (56´ J. Pražák), M. Bezděk, M. Vlach ml., R. Flígr (53´ O. Pražák) – M. Vlach st., Z. Horský (69´ T. Cudlín)