SK Obrataň "B" - Sokol Častrov – 6:2

2. 11. 2015

Poslední kolo podzimní části proti sobě postavilo dva celky dolní poloviny tabulky – domácí rezervu Obrataně a hosty z Častrova. Utkání bylo z obou stran povedené a co víc, nabídlo spoustu branek. Hned po deseti minutách jsme šli do vedení, to když se povedenou trefou prosadil R. Flígr. Častrovští dokázali vzápětí vyrovnat a začínalo se od znova. Do poločasu jsme vstřelili ještě dva důležité góly, které utkání zřejmě rozhodly. Hned v úvodu druhé půle Častrov zápas zdramatizoval, protože ve 47. minutě korigovali na 3:2 a byli opět v zápase. To však bylo od hostí vše, po zbytek zápasu už jsme dominovali my, navíc jsme byli i gólově efektivní. Perfektním tahem se ukázalo nasazení domácího M. Plášila, který po deseti sekundách na hřišti zvyšoval na 4:2 a uklidnil jak tým, tak i fanoušky. Poté jsme přidali ještě další dva góly a zvítězili tak přesvědčivě 6:2. Na obhajobu hráčů z Častrova nutno říci, že ačkoliv je skóre jednoznačné, předvedli povedený výkon, který jim však dnes body nepřinesl.

Branky: P. Kudrnáč (2x), R. Flígr, M. Plášil, D. Kudrnáč, M. Vlach

Sestava: J. Kalina – O. Pražák, L. Polanecký, A. Pařil, J. Zíka (80´ J. Pražák) – R. Buchar, R. Flígr, M. Buček – D. Kudrnáč, M. Vlach (60´ M. Plášil), P. Kudrnáč (78´ T. Cudlín)