SK Obrataň "B" - SK Horní Cerekev "B" – 2:2

18. 4. 2016

Za ideálního fotbalového počasí jsme odehráli třetí utkání jarní části sezóny. Do Obrataně zajížděla rezerva Horní Cerekve. Hned od začátku jsme nezachytili dobrý nástup soupeře a ve 2. minutě jsme poprvé inkasovali. Ani po obdrženém gólu jsme se nevzpamatovali. V obraně jsme dělali obrovské chyby a také přechod do útoku se nám nedařil. Zaslouženě jsme tak inkasovali podruhé, a to v 28. minutě. Od druhého gólu se naše hra podstatně zlepšila, začali jsme si vytvářet první solidní šance a naštěstí se nám podařilo ještě do poločasu skórovat a snížit tak na 1:2. Do druhé půle jsme nastoupili mnohem lépe, po celý poločas jsme drželi míč na nohou převážně my a dostávali jsme se do gólových šancí. Nakonec se nám podařilo jednu z nich proměnit, a to když se po závaru před bránou hostí trefil hlavou hráč Horní Cerekve do vlastní branky. Zbývalo ještě poměrně dost času a my jsme hosty jednoznačně přehrávali, bohužel se na skóre už nic nezměnilo. Nutno uznat, že po špatné první půli z naší strany je to pro oba týmy asi zasloužená remíza.

Branky: P. Kudrnáč, vlastní branka

Sestava: J. Kalina – J. Zíka, M. Vesecký, A. Pařil, O. Pražák – J. Šafarik (70´ M. Plášil), P. Kudrnáč, M. Buček – R. Buchar – D. Kudrnáč, Z. Horský (46´ T. Lhotský)