SK Obrataň "B" - A. F. C. Humpolec – 4:6

19. 10. 2015

9. kolo proti sobě postavilo domácí Obrataň a A. F. C. Humpolec, prozatím vedoucí tým IV. třídy. Hned od úvodního hvizdu se hrál poměrně svižný fotbal. Hosté šli do brzkého vedení, které v 15. minutě navýšili již na 2:0. To však z jejich strany nebylo vše. Naše chybující obrana darovala soupeři další dva zbytečné góly. Humpolec tak vedl po půl hodině hry již 4:0 a zdálo se, že zápas je rozhodnutý. Ke konci půle se nám podařilo korigovat a vykřesat tak maličkou naději. Do druhého poločasu jsme vstoupili nejlépe, jak jsme mohli. Podařilo se nám vstřelit 2 rychlé góly a byli jsme tak opět v zápase. Po utkání nás mrzely další neproměněné šance, protože v 72. minutě vstřelili Humpolečtí pátý gól a zlomili tak náš odpor. Během několika minut se trefili znovu a skóre už tak narostlo na 3:6 pro hosty. Ani sedmý gól nebyl příliš daleko, naštěstí zahodil Humpolec pokutový kop. V závěru zápasu dokázal korigovat domácí Horský a utkání tak skončilo 4:6 pro Humpolec. I přes nepříznivý výsledek si dovolím tvrdit, že to bylo v podzimní části zatím nejlépe odehrané utkání. Ale přemíra chyb v obraně a neproměňování šancí nás stálo 3 body.

Branky: M. Vlach (2x), P. Kudrnáč, Z. Horský.

Sestava: F. Vilímek – O. Pražák, J. Čekal (54´ Z. Horský), A. Pařil, M. Vlach – R. Flígr, L Polanecký, R. Tábora – M. Vlach (61´ M. Plášil), T. Lhotský, P. Kudrnáč