SK Obrataň - TJ Slavoj Třešť "C" – 0:3

23. 5. 2016

Proti Třešti „C“ se nám povedl úplně jiný vstup do zápasu než v předchozích utkáních. Hned v úvodu jsme si vytvořili několik gólových šancí, které se nám jako již tradičně nepodařilo využít. Soupeř byl daleko efektivnější, protože využil hned svoji první šanci a ujal se vedení. Do poločasu hosté přidali ještě další branku a vedli tak 2:0. Do druhé půle jsme šli s tím, že v zadu budeme hrát na jistotu a útok musí proměnit některé šance. Bohužel se nezdařilo ani jedno. Útočníci se ani ve druhém poločase nedokázali prosadit a v obraně jsme se dopustili faulu v pokutovém území a obdrželi třetí gól, tentokrát z pokutového kopu. Posledních dvacet minut se už utkání spíše jen dohrávalo. Prohra s Třeští byla již třetí prohra v řadě. Myslím, že je nejvyšší čas se probrat a začít předvádět lepší výkony, aby závěr sezóny za něco stál.

Sestava: F. Vilímek – O. Pražák, M. Vesecký (46´ M. Buček), A. Pařil, J. Zíka – R. Flígr, R. Buchar, T. Lhotský (73´ T. Cudlín), M. Plášil (54´ L. Polanecký) – M. Vlach (65´ Z. Horský), D. Kudrnáč