Obrataň "B" - Hněvkovice – 2:2

23. 8. 2015

První kolo IV. třídy nabídlo utkání mezi naší rezervou a Hněvkovicemi. Ty se v minulé sezóně ukázaly ve velmi dobré formě a držely se v popředí tabulky. Od začátku to bylo vyrovnané utkání, kdy jsme propadali především při rychlých protiútocích soupeře. Jeden rychlý brejk přinesl také první gól, hosté šli tak po sedmi minutách do vedení 1:0. Poté jsme zpřesnili svou hru a do poločasu stihli ještě vyrovnat, a to povedenou střelou z dálky. V poločase se tak šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1. Zkraje druhé půle se nám podařilo otočit výsledek utkání. Po rychlé kombinaci nezachytil bránící hráč Hněvkovic hru a fauloval. R. Buchar zahrávala pokutový kop, který s přehledem proměnil, když nedal gólmanovi hostů sebemenší šanci. Po druhém vstřeleném gólu jsme nadále zvyšovali tlak, ale žádnou z gólových šancí se zužitkovat nepodařilo. V závěru zápasu nakonec po chybě v naší obraně vstřelil hostující hráč krásný gól zatočeným kopem na zadní tyš. Souboj skončil nerozhodně a oba týmy získaly po bodu. Na úvod sezóny se však odehrálo velmi pěkné utkání, výkony obou týmu by mohly být příslibem do dalších zápasů. My však zároveň doufáme, že příští kolo urveme všechny body.

Sestava: P. Podsklan – P. Kudrnáč, M. Vesecký, A. Pařil, J. Zíka (46´ M. Buček) – R. Buchar, L. Polanecký, R. Flígr – T. Lhotský (87´ T. Cudlín), M. Vlach (46´ D. Kudrnáč), M. Plášil (81´ O. Pražák)

Branky: A. Pařil, R. Buchar