Košetice "B" - Obrataň "B" – 2:1

27. 9. 2015

V neděli jsme zajížděli k dalšímu zápasu do Košetic. Soupeř nepředvádí na podzim také zářivé výkony, proto se dal očekávat vyrovnaný zápas. Sestava byla opět téměř úplná, takže jsme měli plný počet 16 hráčů. Od začátku bylo jasné, že rezerva Košetic bude velmi dobrým soupeřem. V úvodu utkání měli domácí několik šancí, když se nakonec ve 22. minutě z protiútoku prosadil překvapivě M. Vlach. To byla pro domácí velká rána, protože do té doby určovali tempo hry oni. Ani tento gól je však nezlomil a produkce jejich gólových šancí pokračovala. Jedna ze šancí se ujala po 40 minutách, když se soupeři podařilo vyrovnat hlavou do protisměru brankáře. Do poločasu již gól nepadl a tak jsme odcházeli do kabin spokojenější my. Ve druhé půli se hra vyrovnala, ale naše chyby byly základem dalších brejků domácích. Ti nakonec po několika trefách do brankové konstrukce dokázali skórovat a zvítězili tak těsně 2:1. Vítězství Košetic je asi zasloužené, ale nemalou zásluhu na něm mají naše laciné ztráty míče a nedůraz v obraně.

Branky: M. Vlach

Sestava: P. Podkslan – M. Kudrnáč (77´ J. Zíka), M. Vesecký, A. Pařil, O. Pražák – R. Buchar, L. Polanecký (64´ M. Bezděk), M. Buček (46´ R. Tábora) – P. Kudrnáč, M. Vlach, T. Lhotský