A.F.C. Humpolec - SK Obrataň "B" – 6:1

29. 5. 2016

V rámci 20. kola jsme zajížděli do Humpolce, kde nás čekal nelehký úkol proti vedoucímu týmu soutěže – A.F.C.. Zápas začínal netradičně až v 18:30 a hrálo se taktéž velmi netradičně na umělé trávě. Nás opět ještě před začátkem utkání srazila na kolena nespolehlivost hráčů, protože jsme odjížděli v deseti (navíc bez brankaře). Ve 35. minutě se pak připojil jedenáctý – M. Vlach mladší.  Skutečnost, že je minimálně slušné vůči spoluhráčům se omluvit ze zápasu dopředu, chápou snad již v přípravce, bohužel někteří jedinci v našem „B“ to nepochopili doteď. Tyhle neomluvené absence nás tak stojí každou sezónu hodně bodů. Nicméně jsme zápas chtěli zvládnout i tak. Taktika pro zápas byla tedy jasná, hrát zodpovědně vzadu a pokoušet se o rychlé brejky přes D. Kudrnáče. Zápas pro nás nezačal vůbec špatně, přežili jsme několik šancí soupeře a z rychlého protiútoku jsme se dokázali prosadit. Od obdržené branky se však začala projevovat kvalita soupeře a do poločasu zvládli vstřelit tři branky. Závěr druhého poločasu jsme navíc zase dohrávali v deseti. Ve druhé půli soupeři přidali ještě další tři góly a my tak prohráli 6:1. Chtěl bych pochválit předvedenou hru domácích, protože některé akce byly technicky velmi vyšperkované. Naopak někteří v našich řadách by se měli zamyslet nad svým přístupem, zda dělají vše pro kolektivní výkony týmu.

Branky: D. Kudrnáč

Sestava: M. Vesecký – O. Pražák, M. Kudrnáč, A. Pařil, P. Kudrnáč – M. Vlach, R. Tábora, M. Plášil – Z. Horský, T. Cudlín, D. Kudrnáč