Plačkov "B" - Obrataň "B" – 1:1

16. 5. 2015

Již v pátek navečer při skládání sestavy na sobotní zápas bylo jasné, že budou opět problémy s počtem hráčů. Do Plačkova nás nakonec odjíždělo 12 a bylo tak jasné, že ze sebe všichni budou muset vydat vše. První poločas jsme byli jasně lepší, měli jsme i více šancí, bohužel jsme nedokázali žádnou proměnit. Plačkov se dostal snad do jediné šance po nepřesné rozehrávce v obraně a nezaváhal. V poločase jsme šli do kabin se sklopenou hlavou, protože jsme i přes herní převahu 1:0 prohrávali. Druhý poločas jsme opět drželi více míč a vytvořili si několik slibných šancí k vyrovnání. Odměnou za naší aktivitu byl pokutový kop nařízený proti domácímu Plačkovu. Faulovaný Buchar se nemýlil a vyrovnal na 1:1. Stále ještě zbývalo asi 20 minut a my jsme měli další šance. V závěru však mohlo být všechno jinak, naštěstí domácí neproměnili vyloženou gólovku a zápas tak skončil 1:1. Za tento výsledek mohou být rádi spíše Plačkovští, protože zápas byl v naší režii. Na závěr bych rád vyzdvihl dnešní výkon rozhodčího, protože pískal s vysokým sebevědomím a na obě strany velmi dobře, bez větších chyb.

Sestava: P. Podsklan – F. Vilímek, J. Kalina, A. Pařil, J. Zíka – R. Buchar, M. Buček, R. Flígr – Z. Horský, P. Fišer, D. Kudrnáč

Branky: R. Buchar (PK)