Obrataň "B" - Třešť "C" – 1:4

11. 5. 2015

Další ztracené body znamenají propad tabulkou až na 8. místo. Utkání jsme nezačali vůbec špatně, hned v úvodu hry se nám podařil vstřelit krásný gól. Po rychlém průniku se místěnou střelou z dálky trefil R. Flígr. Od té doby byl však zápas spíše v režii hostů. Ti hráli svůj typický kombinační fotbal s přesnými přihrávkami a postupným útokem, což na nás bohužel platilo. Povzbuzením hostům byly dva naše vlastní góly, když jsme poprvé nedokázali odklonit rohový kop, který letěl na bránu a podruhé jsme hlavičkou zavěsili. V závěru prvního poločasu přidala Třešť ještě jeden gól, tentokrát netradičně po rychlém protiútoku. O poločasové pauze jsme se povzbudili, řekli si co musíme zlepšit, ale hra se příliš nezměnila. Chvílemi jsme Třešť zamkli na jejich polovině, ale do skutečně gólové šance jsme se nedostali. Před koncem zápasu Třešť upravila na konečných 1:4 a zaslouženě si odváží tři body.

Sestava: F. Vilímek – M. Vlach, M. Vesecký, A. Pařil, J. Zíka – R. Flígr (70´ M. Bezděk), L. Polanecký, M. Buček – R. Buchar, T. Lhotský (10´ D. Kudrnáč), Z. Horský (46´ P. Podsklan)

Branky: R. Flígr