Obrataň "B" - Jiřice "B" – 7:3

26. 4. 2015

Obratanští diváci se v sobotu odpoledne dočkali gólových hodů. Domácí „B“ tým se utkal od 16 hodin s "B" týmem Jiřic. Obrataň se poprvé prosadila po čtvrthodině hry. Tento gól byl zlomem utkání a do poločasu již vyhrávala 4:0. Ve druhém poločase hosté začali lépe kombinovat a po hodině hry se dočkali prvního gólu. Na obrat zápasu bylo však pozdě. Navíc domácí reagovali dalšími třemi brankami během 10 minut. Svůj hattrick tak dokonal domácí snajpr D. Kudrnáč, který se konečně gólově probudil. Po zhoršeném přístupu domácích přidaly Jiřice ještě dvě branky. I přes úpravu výsledku vyhrála rezerva Obrataně vysoko 7:3.

Sestava: J. Kalina – M. Vlach (P. Kudrnáč - 1´), A. Pařil, J. Fical, M. Bůček – R. Flígr, L. Vlach (R. Tábora - 46´), L. Polanecký – T. Lhotský, D. Kudrnáč, M. Vlach

Góly: R. Flígr (13´), M. Vlach 2x (30´, 39´), D. Kudrnáč 3x (38´, 70´, 72´), R. Tábora (79´)