Nová Cerekev - Obrataň "B" – 3:0

3. 5. 2015

Shoda hracích časů obou našich týmů se ukázala jako nezvladnutelná překážka. Do Nové Cerekve jsmě odjížděli ve značně pozměněné sestavě, s tím, že chybělo několik hráčů základní sestavy "B" týmu, kteří byli využiti na domácí zápas "A" týmu. Příležitost tak dostali i tři dorostenci, pro které to bylo první utkání seniorské soutěže. Ve velmi slepené sestavě jsme jako zázrakem odolávali velkému tlaku domácích celou první půli. Neschopnost jejich útočníků vstřelit gól nas držel nad vodou. V poločase jsme se pokusili pozměnit taktiku, abych byli také na balónu my. Bohužel se domácí po několika našich hrubých chybách dokázali prosadit a jenom zásluhou našeho brankáře jsme neprohráli vyšším rozdílem, než 3:0. Chtěl bych tedy vyzdvihnout výkon Podsklana, který byl zaslouženě zvolen hráčem našeho týmu. Pro ostatní to byla výstraha, protože hra byla katastrofální a jestli se výrazně nezlepšíme, budeme ztrácet body s každým soupeřem.

Sestava: P. Podsklan. – D. Mašát, M. Kudrnáč, A. Pařil, F. Vilímek – M. Bezděk, L. Polanecký, Z. Horský – F. Jílek (M. Plášil - 46´), M. Vlach, T. Lhotský (T. Cudlín - 20´)