Hněvkovice - Obrataň "B" – 5:1

15. 4. 2015

První jarní zápas sehrálo "B" mužstvo na neoblíbeném hřišti v Hněvkovicích. Domácí šly během první půlhodiny po hrubých chybách naší obrany a s přispěním trochy štěstí do třígólového vedení. Na nerovném povrchu se nám nedařilo prakticky nic. Nedostávali jsme se bohužel ani do vyložených gólových šancích. Druhá půle byla z naší strany podstatně lepší, zásluhou proměněné penalty (L. Vlach) jsme korigovali stav na 4:1. Domácí nakonec využili naší otevřené obrany a navýšili na 5:1. Výkon rezervního týmu byl mizerný, především prvních 45 minut hry a nelze než doufat, že na domácí půdě se ukážeme v lepším světle.

Sestava: M. Vlach – P. Podsklan, M. Vesecký, A. Pařil, J. Zíka (R. Buchar - 46´) – R. Flígr, L. Polanecký, M. Buček – D. Kudrnáč, L. Vlach, T. Lhotský (M. Vlach - 58´)

Góly: Lukáš Vlach