SK Obrataň - TJ Červená Řečice "A" – 2:2 (1:2)

24. 10. 2023

Od začátku utkání jsme soupeře přehrávali a vytvářeli si šance. Hned v 11. minutě poslal Obrataň do vedení M. Faltýnek. Po vstřelené brance jsme pokračovali v tlaku, gól se nám však vstřelit nedařilo. Hosté hned z první nenápadné šance ve 36. minutě vyrovnali a o dvě minuty bylo ještě hůře, když Řečice otočila skóre ve svůj prospěch. Do druhé půle jsme si chtěli přenést naší aktivní hru a zefektivnit vytvořené šance. To se nám podařilo hned během pěti minut, na 2:2 vyrovnal J. Přibyl. Zbytek zápasu jsme byli lepším týmem, branku se nám již vstřelit nepodařilo. Utkání skončilo remízou 2:2, což hlavně pro nás po našem výkonu znamená ztrátu bodů. Příští kolo odehrajeme poslední utkání podzimní části sezóny, zajíždíme do Čejova, což je tradičně velice nepříjemný soupeř, vyznačující se velmi tvrdou hrou, mnohdy na hranici férovosti.

Branky: M. Faltýnek, J. Přibyl

Sestava: J. Kalina – O. Pražák, J. Pavelec, L. Melichar, P. Kudrnáč (62´ M. Vlach) – R. Opletal, P. Fišer, M. Kudrnáč (74´ A. Pařil), M. Faltýnek – D. Kudrnáč, J. Přibyl