TJ Tatran Červená Řečice "A" - SK Obrataň – 3:2 (1:0)

29. 4. 2023

V první půli jsme byli aktivnější, bohužel žádná ze střel brankou neskončila. Za to domácí využili hned svojí první šanci a ve 22. minutě šli do vedení. V první půli měli ještě jednu gólovou šanci, tu naštěstí neproměnili. Proto jsme šli v poločasu do šaten za stavu 1:0 pro domácí. V druhé půli jsme hned od začátku Řečici přehrávali, zahrávali jsme během několika minut snad pět rohových kopů a v 53. minutě z jednoho z nich vyrovnal J. Pavelec. Bohužel domácí si vzali za deset minut vedení zpět. Nám se podařilo během několika minut vyrovnat, když si Řečice vstřelila vlastní gól. Rozhodující moment přišel v 76. minutě, kdy domácí vsítili třetí branku a nám už se nepodařilo v závěru vyrovnat. Ve venkovním utkání jsme tak vyšli bodově naprázdno, příští utkání zajíždíme do Černovic, které v letošní sezóně nepředvádí nikterak přesvědčivé výkony.

Branky: J. Pavelec, vlastní gól

Sestava: V. Vilímek – O. Pražák, J. Pavelec, M. Kudrnáč (78´ A. Pařil), L. Menšík – R. Doležal (65´ M. Plášil), P. Kudrnáč (73´ M. Kozár), P. Fišer, F. Tomovič – D. Kudrnáč, J. Přibyl