TJ Sokol Čejov - SK Obrataň – 4:2 (3:2)

14. 9. 2022

Po nepovedeném domácím utkání s Horní Cerekví jsme zajížděli k nováčkovi soutěže – do Čejova, který se letos zatím pohybuje na předních příčkách OP. V úvodu utkání jsme byli aktivnější a soupeře přehrávali. Jako první však skórovali domácí, ve 25. minutě šli do vedení 1:0. Během dalších deseti minut zvýšil Čejov po našich chybách už na 3:0. Nám se však podařilo po dvou standardních situacích ještě do poločasu stáhnout skóre na rozdíl jedné branky. Hlavou se prosadil L. Vlach a těsně před poločasem vstřelil svůj první gól za Obrataň J. Přibyl. V druhé půli byla kvalita hry výrazně poznamenaná prudkým deštěm, který trápil obě mužstva. Domácí však dokázali dát v 69. minutě rozhodující branku a zvítězili 4:2. V Čejově se hrál velice tvrdý zápas, plný dohraných soubojů. Některé zákroky byly za hranicí fair play. Navíc domácí hráči neustále diskutovali s rozhodčím, jejich připomínky byly často doprovázené vulgárními slovy, a také proto dohrával Čejov v devíti hráčích. Příští kolo hostíme Červenou Řečici, která je prozatím na posledním místě a chtělo to tedy po dlouhé době naplno bodovat.

Branky: L. Vlach, J. Přibyl

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, J. Pavelec, L. Melichar (77´ A. Pařil), O. Pražák – F. Hovorka (46´ R. Doležal), M. Kudrnáč (52´ P. Kudrnáč), P. Fišer (80´ M. Plášil), F. Tomovič – L. Vlach, J. Přibyl