TJ Slovan Kamenice nad Lipou "B" - SK Obrataň – 5:2 (4:1)

18. 10. 2022

Podzimní část sezóny se pomalu chýlí ke konci a nás v předposledním utkání čekala rezerva Kamenice. Kamenické "A" je letos nováčkem v krajském přeboru a nevede si vůbec zle (aktuálně 6. místo), stejně tak i "B" tým se pohybuje na předních místech okresního přeboru. Od úvodu utkání udávali tempo hry domácí a hned v 6. minutě šli do vedení, nám se podařilo z první akce vyrovnat, prosadil se J. Přibyl. Bohužel hned v zápětí si vzali domácí vedení zpět. Do poločasu byla Kamenice aktivnější, vytvářela si větší množství gólových šancí a přidala další dvě branky. Vstup do druhé půle zvládli lépe opět Kameničtí a zvýšili již na 5:1. My jsme skóre utkání už pouze korigovali a to v 60. minutě, kdy se prosadil z pokutového kopu F. Tomovič. Nutno uznat, že Kamenice byla v utkání jednoznačně lepší a zaslouženě zvítězila. Příští kolo nás čekají opět velice silné Speřice "B", jejichž první tým letos hraje dokonce divizi.

Branky: J. Přibyl, F. Tomovič (pen.)

Sestava: F. Vilímek – L. Menšík, J. Pavelec, M. Kudrnáč (80´ M. Heřman), O. Pražák (60´ M. Vesecký) – F. Tomovič, P. Fišer, F. Hovorka (46´ R. Doležal) – D. Kudrnáč (60´ A. Pařil), L. Vlach (46´ P. Kudrnáč), J. Přibyl